در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

Network BND

آیا میکروتیک را یاد بگیریم یا خیر ؟ نظر شما چیست ؟

سلام خدمت متخصصین .. نظر دوستان در مورد گذروندن دوره های میکروتیک از پایه تا پیشرفته که فک کنم شش دوره ای بشه چیه ؟ (چون متاسفانه در ایران از یه متخصص آی تی جوری طرز تفکر پیش اومده که هم سیسکو مایکروسافت میکروتیک سخت افزار نرم افزار رو باید کار کرده باشه!!!! ) نظرات دوستان با تجریه در این خصوص رو خواستم بفهمم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

هیچ اجباری در گذروندن هیچ دوره ای نیست!

مسلما گذروندن دوره و استفاده از یک استاد خوب تجربه خیلی خوبیه اما صرف گذروندن تمام دوره های میکروتیک برای شما هیچ موفقیتی رو تضمینی نمیکنه.

توصیه من اینه که به تناسب کاری که میخواید انجام بدید دوره بگذرونید. برای آشنا شدن و کانفیگ و راه اندازی ابتدایی دیوایس های میکروتیک همون دوره اولش هم کفایت میکنه.

http://altotab.com
Network BND

کامل متوجه منظورت شدم سپاس .. از هرچیزی حداقل یه زمینه داشته باشی کفایت داره و بیشتر تمرکز رو کاری که داری انجام میدی ... حالا برا یه زمینه در این خصوص باشه همین دوره اول رو میگذرونیم تا چه شود .. بازم ممنون

Reply from 0.0.0.0 bytes:0 time<0ms TTL:000
حمید تهرانی

سلام

میکروتیک یک os که وقتی شما یاد بگیرید با همه دستگاهاش می تونید کار کنید پیشنهاد می کنم تمام دوره هاشو آموزش رو ببینید.

بهترین راه آموزش هم استفاده از لوح های آموزشی موجوده مثل رایکا یا فراز .رایکا گرونتره ولی خیلی خوبه

کلاس هم زیاد مفید نیست .میکروتیک با هزینه کم ،واقعا میتونه به یاد گیری شما از ساختار شبکه کمک کنه.

بعد از آشنا شدن با OS آن هر سناریوی پیشرفته و حرفه ای رو به سادگی و هزینه اندک دستگاه های میکروتیک می تونید پیاده کنید.

Network BND

ممنون از راهنمایی شما ..

Reply from 0.0.0.0 bytes:0 time<0ms TTL:000

من اعتقاد دارم دوره ای که کاربردی برای شخص نداره گذروندنش اشتباهه...

شما فرض کن دوره های سیسکو رو تا آخرش برید ولی هیچ وقت بیشتر از کانفیگ سوییچ اونهم در حد ابتدایی در عمل نخواید کاری بکنید.

مسلمه که طی کردن اون دوره ها بجز ccna اشتباه بوده.

http://altotab.com
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....